Skip to main content

Povinné ručení podle obsahu a výkonu motoru

Předpokládaná cena: 1.750 Kč

Ford Octavia Škoda Toyota

Ford auto - logo

V České republice jsou v zásadě dva primární faktory, které ovlivňují konečnou cenu povinného ručení vašeho vozu. Oproti třeba USA, kde najdete celou řadu možností, jak na autopojištění ušetřit nějaké peníze, v ČR jde o dva níže uvedené. V prvé řadě je cena povinného ručení závislá na výkonu a obsahu (cc, výkon v litrech) vašeho automobilu, ale do hry o co nejlevnější auto pojištění vstupuje ještě jeden faktor, kterým je místo vašeho trvalého bydliště a v zásadě tedy lokalita, kde nejčastěji řídíte a parkujete váš vůz. Jinak bude probíhat kalkulace povinného ručení pro řidiče v Praze a naprosto odlišným způsobem pro zákazníka v menší české obci.

Chcete si spočítat cenu povinného ručení?

Můžete vyplnit formulář s žádostí o kalkulaci povinného ručení šité na míru přímo pro vaše vozidlo. Kalkulačka pro výpočet ceny auto pojištění v roce 2018 zohledňuje všechny faktory a zákonné normy platné v tomto roce i předchozích letech. Prakticky každý řidič může správnou změnou pojištění odpovědnosti z provozu motorového vozidla ušetřit nějaké peníze. V čr je stále mnoho řidičů, kteří platí za nesmyslně předražené pojistné smlouvy a v některých případech jim pojišťovny nezapočítávají ani bonus za dlouhodobý bezeškodní průběh, což ocení zejména řidiči, kteří jezdí mnoho let bez jediné nehody a mají tedy nárok na výrazně nižší cenu povinného ručení.

Při výpočtu ceny povinného ručení hraje velikou roli počet reálně odježděných roků bez dopravní nehody, věk řidiče v době žádosti / podpisu smlouvy, ale také místo trvalého bydliště.

Tento příspěvek byl vytvořen dne 1 year 6 months ago a poslední komentáře a odpovědi byly napsány 1 year 6 months ago. Přestože nemusí jít o zcela aktuální informace, mohou vám pomoci při rozhodování. Ať už jde o inzerci vozidel, nákup a prodej náhradních dílů na osobní auta nebo srovnání cen povinného ručení na auta typu , rádi vám poradíme a pomůžeme najít levnější produkty a služby v automobilovém průmyslu. Nadpis článku je: Povinné ručení podle obsahu a výkonu motoru. Máte-li na srdci podobnou problematiku, můžete zde zdarma publikovat vlastní názor, inzerát, nabídku či poptávku po konkrétním vozidle, nebo vložit dotaz do bezplatné poradny.

Komentáře: otázky a odpovědi k tématu!

"Povinné ručení podle obsahu a výkonu motoru"

Ford Octavia Škoda Toyota

Online porovnání různých modelů