Skip to main content

Ford | Pojištění, Specifikace, Autodíly & Informace

Ford auto - logo
Ať již je vaším cílem sehnat co nejlevnější povinné ručení na automobil Ford, koupit náhradní díly na váš model prostřednictvím naší bezplatné nabídky a poptávky po náhradních součástkách, případně nalézt aktuální technické informace a specifikace jednotlivých modelových řad vozů Ford, dáváme vám k dispozici obsáhlou databázi vozidel s jejich parametry a technickými daty na jejichž základě můžete filtrovat. Z níže uvedeného seznamu si, prosím, zvolte model Ford (trim level) a následně také konkrétní vozidlo, ke kterému si chcete sjednat levné auto pojištění, zakoupit náhradní součástku, originální či neoriginální autodíly na Ford, případně ověřit data z velkého technického průkazu.

Co přesně hledáte?

The Ford Motor Company (Ford Auto) je americký výrobce automobilů ze státu Michigan. Tato značka byla založena Henry Fordem v roce 1903 a její nástup nastartovat tzv. pásovou výrobu a moderní způsob výroby aut. Pokud hledáte co nejlevnější náhradní díly na osobní automobily Ford níže uvedených modelů a verzí, stačí zvolit správnou a preferovanou motorizaci a pročíst aktuální inzeráty, ve kterých se nabízejí a poptávají součástky na jednotlivá vozidla od Fordu. Během hledání máte možnost najít a sjednat si výhodné povinné ručení na váš model Fordu. Rádi vám poskytneme praktické zkušenosti, rady a tipy při výběru konkrétního náhradního dílu na Vaše auto, ať již značky Ford, případně jiného automobilového výrobce.

Ford auto - logo

Náhradní díly na Ford

Hledáte levné originální či neoriginální náhradní díly na automobily značky Ford a nechcete platit zbytečně vysoké ceny? V katalogu náhradních autodílů najdete jak nové, tak použité součástky z autobazarů a od certifikovaných autoservisů a prodejců v České republice. Ještě než najdete osvědčeného dodavatele vybraných součástek, bude nutné, abyste pro správnou volbu autodílů a kompatibilních náhradních dílů pro automobily značky našli a zvolili konkrétní motorizaci vašeho modelu Ford. Ve vašem seznamu náhradních autodílů jistě najdete také ty, které budou k nalezení na autovrakovišti či vrakovišti aut ve vašem okolí. Při hledání autodílů na zahraničních eshopech hledejte termíny jako "Low cost and high quality Ford replacement parts", "Best sellers spare parts for all Ford models, accessories tools & equipment" nebo "Catalogue of cheap original car parts for Ford and relevant trim levels". Inzerce a bazar použitých náhradních dílů na vozy Ford funguje i v zahraničí.
Povinné ručení / auto insurance rates  Ford

Povinné ručení Ford

Ať již kupujete či vlastníte nový či ojetý automobil výše uvedené značky, budete potřebovat kvalitní, dostatečné a zároveň co nejlevnější povinné ručení na Ford. Sehnat finančně dostupné autopojištění se může zdát jako poměrně velký problém, ale realita je jiná. Díky internetu si můžete snadno, rychle a levně porovnat ceny autopojištění na vozy Ford, případně na podobné modelové řady. Ověřte si online, kolik zaplatíte za sjednání povinného ručení pro modely Ford a na jaké slevy máte nárok. Prakticky každý majite vozu Ford se starou pojistnou smlouvou může změnou stávající pojistky ušetřit mezi 40% - 70% z původní ceny. Hledáte varianty pojištění osobních aut v zahraničí? Na google si můžete vyhledat informace týkající se: How to get cheap car insurance quotes for Ford; Who has the cheapest auto insurance rates for a Ford near me? How much will it cost to insure my model of Ford? Which insurance agent or company offer the lowest price to insure a ? Nazapomeňte si zřídit platné pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem motorového vozidla v roce 2018 ať neplatíte penále ČKP.
Interce a bazar vozidel   Ford

Inzerce a bazar vozů Ford

Rádi byste využily internetových inzertních serverů ke koupit či prodeji vozu Ford v bazaru, případně prostřednictvím nějakého autosalonu či autoservisu ve vašem okolí? Naše inzerce aut je zdarma a kromě nákupu či prodeje automobilů značky Ford si můžete vytvořit nabídku či poptávku po jakémkoli vozidle ze zahraničí a nechat si jej případně dovézt za výrazně nižší ceny než u konkurence. Čím dál častěji zákazníci preferují koupi nového i ojetého vozu Ford přímo od majitelů a soukromých osob. Postup prodeje i koupě auta přes inzerát - ať již na firmu, nebo pro soukromou osobu - je jednoduchý. Nicméně nový obchodní, respektive občanský zákoník řeší práva a povinnosti prodávajících i kupujících poměrně obšírně. Při koupi i prodeji ojetého auta Ford z autobazaru nebo inzerce přímo od vlastníka je nejdůležitější mít dobře sepsanou kupní smlouvu, která musí krýt hlavní rizika vyplývající z této transakce. Právník vám může sepsat kupní smlouvu, ale na internetu najdete mnohé bezplatné smlouvy na koupi automobilu ke stažení zdarma platné pro rok 2018 - 2019.