Skip to main content

Suzuki SX4 (2013)

Model: Sedan LE popular Package FWD, automatic

Suzuki SX4

Náhradní díly povinné ručení inzerce specifikace

Výkon motoru (Suzuki, SX4) výkon ve specifikacích
Pozice motoru (Suzuki, SX4) Front
Rok výroby (Suzuki, SX4) 2013 je rok výroby
Uvedené specifikace jsou pouze indikativní. Pro ověření skutečných technických parametrů se můžete zeptat v poradně.
unknown 90%
Hledáte kvalitní a levné náhradní díly na Suzuki SX4 rok výroby 2013 ve variantě Sedan LE popular Package FWD? K dispozici jsou jak originální, tak co nejlevnější neoriginální automobilové součástky za dobré ceny, které můžete koupit přímo od soukromých prodejců, případně od autobazarů, které se na prodej nejlevnějších autosoučástek na auta typu Suzuki specializují. Pokud je vaším cílem najít výhodné povinné ručení na vozidlo Suzuki SX4, které bylo vyrobeno v roce 2013, rádi vám poradíme s výběrem kvalitního a levného autopojištění s dostatečnými limity, které vám v případě dopravní nehody pomůže uhradit škody vzniklé jak na uvedeném vozidle, tak na majetku zúčastněných osob. V případě auto pojistky je rok výroby vašeho modelu SX4 poměrně důležitý údaj, který může rozhodovat o konečné ceně. Naší další specializací je inzerce aut a tedy i internetový nákup a prodej vozů Suzuki SX4 v bazaru, které byly vyrobeny roku 2013 jak s výkonem výkon ve specifikacích, tak v dalších variantách. Prohlédněte si podrobné specifikace a výkonostní údaje týkající se vozu 2013 Suzuki SX4, konkrétně pak modelu Sedan LE popular Package FWD a ověrte si, s jakými náhradními díly a auto součástkami se na internetu obchoduje a kde nabízejí nejvýhodnější ceny.

Parametry & specifikace pro značku Suzuki, model SX4 z roku 2013

USA flag We're here to help with any Suzuki SX4 automotive needs you may have. What are the must-know 2013 Suzuki SX4 specs (Sedan LE popular Package FWD, Sedan, Front)? How much does repair and maintenance cost? What is the starting MSRP price for a 2013 Suzuki SX4 automatic?
Pokud se podíváme pod kapotu tohoto vozu, zjistíme, že motor Suzuki, SX4 je namontován na převodovku typu: automatic, která v případě této varianty posílá výkon na Front pohon předních/zadních kol. Jde o přesné specifikace automobilu SX4 Sedan s obsahem výkon ve specifikacích a výkonem neuvedeno koní (výkon motoru udávaný v koních) pro modelovou řadu roku 2013. Vysoký výkon je samozřejmě důležitý, ale v případě povinného ručení v České republice si můžete být jisti, že zároveň výrazně navyšuje cenu pojistky. Při koupi modelu auta SX4 od výrobce/značky Suzuki se ujistěte, že výkonnostní parametry vám nezdraží autopojištění až příliš. Výkon a maximální rychlost tohoto vozidla je nejsme si jisti, jakou má Suzuki, SX4 maximálku v Kph a zrychlení je neznáme přesné údaje o akceleraci Suzuki, SX4 z 0 na 100 km/h/100 Kph. Tyto údaje mohou přímo i nepřímo ovlivňovat jak autosalonovou, tak bazarovou cenu vozu Suzuki SX4, který byl vyroben a prvně prodáván v roce 2013 a tím také zvýšit či snížit cenu auto pojištění pro variantu Sedan LE popular Package FWD a příbuzné modely. Podrobné a aktuální informace o faceliftech, výkonnostních parametrech, motoru, brzdách, převodovce, barvách a bezpečnosti jednotlivých modelů SX4 ve verzi Sedan s počtem dveří 4 a motorem umístěným na "Front" najdete na oficiálních stránkách tohoto výrobce.
Třída vozidla: Sedan
Počet dveří: 4
Pohon kol: Front
Motor (bore): Vývrt (vrtání) je zavedený termín udávající průměr otvoru válce motoru s písty vykonávajícími přímočarý vratný pohyb.
Výkon motoru (cc): Nemáme přesné údaje o výkonu motoru u automobilu Suzuki SX4.
Motor (komprese): komprese neuvedena
Počet válců: 4
Motorové palivo: Gasoline
Pozice motoru: Front
Výkon motoru (koní): Výkon motoru udávaný v poměru ke koňské síle.
Maximální výkon (rpm): Výrobci motorových vozidel udávají výkon motoru v různých poměrech (rpm).
Motor (zdvih v mm): Zdvihový objem je prostoru všech válců motoru s přímočarým vratným pohybem pístu, vymezený horní a dolní úvratí.
Točivý moment (nm): Točivý moment (Nm)
Maximální točivý moment (rpm): 6200
Typ motoru: in-line
Motor (válců na hlavu): Počet válců na hlavu.
Objem nádrže: 63
Délka modelu: Délka vozidla.
Výška modelu: Při hledání náhradních dílů na Suzuki SX4 si spolu s jeho celkovým výkonem (který je Výkon motoru udávaný v poměru ke koňské síle. ps) nezapomeňte ověřit také výšku daného modelu.
Šířka vozidla: Šířka vozidla v mm.
Spotřeba paliva (meziměsto): Meziměstská spotřeba paliva.
Spotřeba paliva (město): Spotřeba paliva ve městě.
Spotřeba paliva (kombinovaná): Jak vypadá průměrná spotřeba u vozidla SX4, které je z roku 2013?
Výrobce vozidla: Suzuki
Značka modelu: SX4
Počet sedadel: Počet sedadel tohoto vozu je uveden v tabulce výše.
Zrychlení z 0 - 100 (Kph): Jak rychle vám toto auto zrychlí z 0 na 100 km v hodině?
Maximální rychlost (kph): Nemám přesné údaje o maximální rychlost vozidla SX4 Suzuki vyrobeného v roce 2013, ale celkový výkon motoru je cca Nemáme přesné údaje o výkonu motoru u automobilu Suzuki SX4. cc.
Typ převodovky: automatic
Model vozidla: Sedan LE popular Package FWD
Hmotnost vozidle: Hmotnost vozu v kilogramech.
Rozvor nápravy: Rozvor kol (nápravy automobilu) je parametr vozidel označující vzdálenost předních a zadních kol.
Rok výroby: 2013

Autodíly & levné originální náhradní díly na Suzuki SX4

USA flag Where to find & buy cheap genuine 2013 Suzuki SX4 parts? Find an auto spare parts shop in you city and see, who has the best SX4 automatic replacement parts in original quality for your model of Suzuki! You can buy this vehicle only for spare parts, or you can choose one or more new/used parts.
Porouchalo se vám něco na vašem voze Suzuki SX4 a potřebujete to co nejrychleji a nejlevněji opravit? Pomůžeme vám najít a koupit co nejlevnější náhradní díly na automobily značky Suzuki a to jak ve variantě SX4 z roku 2013 a výkonem výkon ve specifikacích, tak u dalších typů a modelových řad téhož výrobce. Základem je volba správné motorizace vašeho vozu SX4 s převodovkou typu automatic a výkonem neuvedeno (koňských sil). Jednou z možností je nákup a prodej neoriginálních autodílů a náhradních součástek na automobily Suzuki SX4 z autobazarů, vrakovišť a autorizovaných i neautorizovaných prodejců ve vašem okolí, případně využít internetových obchodů v zahraničí a objednat si náhradní díl na vámi zvolené osobní/nákladní vozidlo poštou přes eBay, Amazon či alternativní "classifieds" servery jako je Bonanza, eBid, Edmunds, Autotrader. Při objednávce autodílu máte obvykle možnosti zvolit si preferovaný způsob dopravy. Při nákupu náhradních dílů na váš typ osobního auta SX4 od výrobce Suzuki je důležité si uvědomit, zda je o naftový či benzínový motor, jaký má typ pohonu, tedy zda jde o pohon předních či zadních kol, případně čtyřkolku. Neoriginální (kopie) i originální součástky, doplňky a příslušenství na všechny typy vozu Suzuki SX4 jež byly vyrobeny na modely, které sjely z tovární linky v roce 2013 a později najdete také v našem bezplatném bazaru aut a motorových vozidel. Pro nabídku a poptávku těchto vozů tedy můžete využít i naší inzerci aut, která je zcela zdarma!

Povinné ručení na Suzuki SX4, kalkulačka cen

Povinné ručení na Suzuki SX4 z roku 2013
USA flag How much would it cost to insure a 2013 Suzuki SX4 (Sedan LE popular Package FWD) in your state and what is the true cost to own this vehicle in 2018/2019? The average annual cost of car insurance in the United States is just over $1,250 a year, according to many studies. The average insurance price of a used 2013 Suzuki SX4 can range between $40 to $195 a month. Learn which relevant discounts lower your car insurance rates the most, compare rates from multiple insurance companies to find the best coverage for your needs.
Kdo nabízí nejlevnější havarijní pojištění na vozy jako Suzuki SX4 s výkonem výkon ve specifikacích z roku 2013 a kde najdete cenově výhodné povinné ručení pro tyto vozy? Bez srovnání cen auto pojištění na automobily od výrobce Suzuki to jen stěží zjistíte. Jezdit s autem bez platného zákonného pojištění je hazard, protože pokuty a penále za jízdu bez pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem motorového vozidla v roce 2018 jsou vysoké a rozhodně se nevyplatí. Vězte, že pokud si koupíte nový či ojetý Suzuki SX4 s rokem výroby 2013, tak nesmí být nepojištěné ani jediný den. Je tedy nutné sjednat si povinné ručení k datu, kdy se stanete novým majitelem (vlastníkem) tohoto automobilu. Tato informace by měla být uvedena v kupní smlouvě k vašemu novému vozu Suzuki SX4. Vzory kupních smluv na auto dle nového občanského zákoníku 2018/2019 si můžete zdarma stáhnout na internetu. Kupní smlouva o prodeji osobního automobilu bývá ke stažení zdarma a online na internetu včetně vzorů, relevantních formulářů a tiskopisů. Rozhodně tedy s porovnáním cen auto-pojištění neotálejte a sjednejte si jej co nejvýhodněji u vybraných českých pojišťoven ještě přes návštěvou a "přehlášení" v registru vozidel. Informace o aktuálních cenách auto pojištění pro modely SX4 najdete v diskusích na internetu, u prodejců a dealerů povinného ručení (agenti a nezávislí pojišťováci), ale také si jej můžete ověřit pomocí online kalkulaček a srovnávačů zákonného pojištění motorových vozidel. Ptáte se, jak ušetřit na pojištění vašeho vozu Suzuki SX4, jehož výkon je výkon ve specifikacích - vysvětlení kubických centimetrů.

Inzerce & bazar vozů Suzuki SX4 z roku 2013 - koupím, prodám

USA flag How much is the average price paid for a Suzuki SX4 (Sedan LE popular Package FWD) retailed in 2013? We have detailed price information for the used SX4, výkon ve specifikacích. If you're interested in selling or buying this vehicle yourself, you'll find it's very simple and quick on the web. How and where to find the best used Suzuki SX4 cars near you? Research the latest car prices, reseller deals, used car values, specifications and more.
Chcete koupit nebo prodat nový nebo zánovní vůz typu Suzuki  SX4 v bazaru nebo v internetové inzerci prostřednictvím bezplatného inzertního portálu jako je bazoš, hyperinzerce, annonce nebo jiných podobných inzertních služeb, které nabízejí vkládání inzerátů s automobilovou tematikou? Nebo snad preferujete koupi ojetého automobilu značky Suzuki přímo od soukromého vlastníka, tedy přímého majitele, který vlastní ideálně automobilovou značku Suzuki a model, který je označen parametry Sedan LE popular Package FWD s normovaným výkonem motoru neuvedeno koní, což odpovídá výkon ve specifikacích. Tyto specifikace se mohou mírně lišit a před nákupem vozidla a podpisem kupní smlouvy o prodeji auta si tyto informace ověřte ve velkém technickém průkazu (techničáku), kde najdete i VIN kód na Suzuki SX4 z roku výroby 2013, což je unikátní 17 místný kód, který se skládá z číslic a písmen a jde o jednoznačný identifikátor daného modelu. První tři písmena VIN code určují oblast a stát, kde bylo vozidlo vyrobeno a registrováno k provozu na pozemních komunikacích. Jde o nejdůležitější položku při registraci, přeregistraci a převodu vozidla na nového majitele. Chcete-li vložit inzerát, který nabízí k prodeji osobní vozidlo Suzuki SX4, případně poptává stejný či totožný model, můžete jej zdarma vložit jak v této sekci, tak vytvořit zcela nový inzerát do našeho bazaru aut.

Inzerce: aut & náhradních dílů na Suzuki SX4

V této diskusní a inzertní sekci se můžete zeptat na zkušenosti ostatních majitelů s auto pojištěním na vozidlo Suzuki, SX4, podrobné informace o náhradních dílech a specifikacích modelu Sedan LE popular Package FWD a další relevantní otázky ostatních majitelů. Nabídka a poptávka náhradních součástek je zcela zdarma, stejně jako inzeráty s nabídkami a poptávkami...

Suzuki SX4

Online porovnání různých ročníků Suzuki, SX4 s podobnými modely