Skip to main content

Nissan Sentra (2017)

Model: FE+ S 4dr Sedan (1.8L 4cyl CVT), Automatic

Nissan Sentra

Náhradní díly povinné ručení inzerce specifikace

Výkon motoru (Nissan, Sentra) 1,800cc
Pozice motoru (Nissan, Sentra) více ve specifikacích
Rok výroby (Nissan, Sentra) 2017 je rok výroby
Uvedené specifikace jsou pouze indikativní. Pro ověření skutečných technických parametrů se můžete zeptat v poradně.
unknown 90%
Hledáte kvalitní a levné náhradní díly na Nissan Sentra rok výroby 2017 ve variantě FE+ S 4dr Sedan (1.8L 4cyl CVT)? K dispozici jsou jak originální, tak co nejlevnější neoriginální automobilové součástky za dobré ceny, které můžete koupit přímo od soukromých prodejců, případně od autobazarů, které se na prodej nejlevnějších autosoučástek na auta typu Nissan specializují. Pokud je vaším cílem najít výhodné povinné ručení na vozidlo Nissan Sentra, které bylo vyrobeno v roce 2017, rádi vám poradíme s výběrem kvalitního a levného autopojištění s dostatečnými limity, které vám v případě dopravní nehody pomůže uhradit škody vzniklé jak na uvedeném vozidle, tak na majetku zúčastněných osob. V případě auto pojistky je rok výroby vašeho modelu Sentra poměrně důležitý údaj, který může rozhodovat o konečné ceně. Naší další specializací je inzerce aut a tedy i internetový nákup a prodej vozů Nissan Sentra v bazaru, které byly vyrobeny roku 2017 jak s výkonem 1,800cc, tak v dalších variantách. Prohlédněte si podrobné specifikace a výkonostní údaje týkající se vozu 2017 Nissan Sentra, konkrétně pak modelu FE+ S 4dr Sedan (1.8L 4cyl CVT) a ověrte si, s jakými náhradními díly a auto součástkami se na internetu obchoduje a kde nabízejí nejvýhodnější ceny.

Parametry & specifikace pro značku Nissan, model Sentra z roku 2017

USA flag We're here to help with any Nissan Sentra automotive needs you may have. What are the must-know 2017 Nissan Sentra specs (FE+ S 4dr Sedan (1.8L 4cyl CVT), Midsize Cars, Front Wheel Driv)? How much does repair and maintenance cost? What is the starting MSRP price for a 2017 Nissan Sentra Automatic?
Pokud se podíváme pod kapotu tohoto vozu, zjistíme, že motor Nissan, Sentra je namontován na převodovku typu: Automatic, která v případě této varianty posílá výkon na Front Wheel Driv pohon předních/zadních kol. Jde o přesné specifikace automobilu Sentra Midsize Cars s obsahem 1,800cc a výkonem 130 koní (výkon motoru udávaný v koních) pro modelovou řadu roku 2017. Vysoký výkon je samozřejmě důležitý, ale v případě povinného ručení v České republice si můžete být jisti, že zároveň výrazně navyšuje cenu pojistky. Při koupi modelu auta Sentra od výrobce/značky Nissan se ujistěte, že výkonnostní parametry vám nezdraží autopojištění až příliš. Výkon a maximální rychlost tohoto vozidla je nejsme si jisti, jakou má Nissan, Sentra maximálku v Kph a zrychlení je neznáme přesné údaje o akceleraci Nissan, Sentra z 0 na 100 km/h/100 Kph. Tyto údaje mohou přímo i nepřímo ovlivňovat jak autosalonovou, tak bazarovou cenu vozu Nissan Sentra, který byl vyroben a prvně prodáván v roce 2017 a tím také zvýšit či snížit cenu auto pojištění pro variantu FE+ S 4dr Sedan (1.8L 4cyl CVT) a příbuzné modely. Podrobné a aktuální informace o faceliftech, výkonnostních parametrech, motoru, brzdách, převodovce, barvách a bezpečnosti jednotlivých modelů Sentra ve verzi Midsize Cars s počtem dveří 4 a motorem umístěným na "Front Wheel Driv" najdete na oficiálních stránkách tohoto výrobce.
Třída vozidla: Midsize Cars
Počet dveří: 4
Pohon kol: Front Wheel Driv
Motor (bore): Vývrt (vrtání) je zavedený termín udávající průměr otvoru válce motoru s písty vykonávajícími přímočarý vratný pohyb.
Výkon motoru (cc): 1800cc
Motor (komprese): 9.9
Počet válců: 4
Motorové palivo: Regular Unleaded
Pozice motoru: Front Mid-engine, Rear Mid-engine, Rear-wheel drive, Four-wheel drive, Mid-engine, Front-wheel drive.
Výkon motoru (koní): 130
Maximální výkon (rpm): Výrobci motorových vozidel udávají výkon motoru v různých poměrech (rpm).
Motor (zdvih v mm): Zdvihový objem je prostoru všech válců motoru s přímočarým vratným pohybem pístu, vymezený horní a dolní úvratí.
Točivý moment (nm): 128
Maximální točivý moment (rpm): Točivý moment motoru ve zkratce udává, jak rychle model Sentra akceleruje k maximální rychlosti.
Typ motoru: Inline
Motor (válců na hlavu): 4
Objem nádrže: 13
Délka modelu: Délka vozidla.
Výška modelu: Při hledání náhradních dílů na Nissan Sentra si spolu s jeho celkovým výkonem (který je 130 ps) nezapomeňte ověřit také výšku daného modelu.
Šířka vozidla: Šířka vozidla v mm.
Spotřeba paliva (meziměsto): 30
Spotřeba paliva (město): 40
Spotřeba paliva (kombinovaná): 34
Výrobce vozidla: Nissan
Značka modelu: Sentra
Počet sedadel: Počet sedadel tohoto vozu je uveden v tabulce výše.
Zrychlení z 0 - 100 (Kph): Jak rychle vám toto auto zrychlí z 0 na 100 km v hodině?
Maximální rychlost (kph): Nemám přesné údaje o maximální rychlost vozidla Sentra Nissan vyrobeného v roce 2017, ale celkový výkon motoru je cca 1800cc cc.
Typ převodovky: Automatic
Model vozidla: FE+ S 4dr Sedan (1.8L 4cyl CVT)
Hmotnost vozidle: Hmotnost vozu v kilogramech.
Rozvor nápravy: Rozvor kol (nápravy automobilu) je parametr vozidel označující vzdálenost předních a zadních kol.
Rok výroby: 2017

Autodíly & levné originální náhradní díly na Nissan Sentra

USA flag Where to find & buy cheap genuine 2017 Nissan Sentra parts? Find an auto spare parts shop in you city and see, who has the best Sentra Automatic replacement parts in original quality for your model of Nissan! You can buy this vehicle only for spare parts, or you can choose one or more new/used parts.
Porouchalo se vám něco na vašem voze Nissan Sentra a potřebujete to co nejrychleji a nejlevněji opravit? Pomůžeme vám najít a koupit co nejlevnější náhradní díly na automobily značky Nissan a to jak ve variantě Sentra z roku 2017 a výkonem 1,800cc, tak u dalších typů a modelových řad téhož výrobce. Základem je volba správné motorizace vašeho vozu Sentra s převodovkou typu Automatic a výkonem 130 (koňských sil). Jednou z možností je nákup a prodej neoriginálních autodílů a náhradních součástek na automobily Nissan Sentra z autobazarů, vrakovišť a autorizovaných i neautorizovaných prodejců ve vašem okolí, případně využít internetových obchodů v zahraničí a objednat si náhradní díl na vámi zvolené osobní/nákladní vozidlo poštou přes eBay, Amazon či alternativní "classifieds" servery jako je Bonanza, eBid, Edmunds, Autotrader. Při objednávce autodílu máte obvykle možnosti zvolit si preferovaný způsob dopravy. Při nákupu náhradních dílů na váš typ osobního auta Sentra od výrobce Nissan je důležité si uvědomit, zda je o naftový či benzínový motor, jaký má typ pohonu, tedy zda jde o pohon předních či zadních kol, případně čtyřkolku. Neoriginální (kopie) i originální součástky, doplňky a příslušenství na všechny typy vozu Nissan Sentra jež byly vyrobeny na modely, které sjely z tovární linky v roce 2017 a později najdete také v našem bezplatném bazaru aut a motorových vozidel. Pro nabídku a poptávku těchto vozů tedy můžete využít i naší inzerci aut, která je zcela zdarma!

Povinné ručení na Nissan Sentra, kalkulačka cen

Povinné ručení na Nissan Sentra z roku 2017
USA flag How much would it cost to insure a 2017 Nissan Sentra (FE+ S 4dr Sedan (1.8L 4cyl CVT)) in your state and what is the true cost to own this vehicle in 2018/2019? The average annual cost of car insurance in the United States is just over $1,250 a year, according to many studies. The average insurance price of a used 2017 Nissan Sentra can range between $40 to $195 a month. Learn which relevant discounts lower your car insurance rates the most, compare rates from multiple insurance companies to find the best coverage for your needs.
Kdo nabízí nejlevnější havarijní pojištění na vozy jako Nissan Sentra s výkonem 1,800cc z roku 2017 a kde najdete cenově výhodné povinné ručení pro tyto vozy? Bez srovnání cen auto pojištění na automobily od výrobce Nissan to jen stěží zjistíte. Jezdit s autem bez platného zákonného pojištění je hazard, protože pokuty a penále za jízdu bez pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem motorového vozidla v roce 2018 jsou vysoké a rozhodně se nevyplatí. Vězte, že pokud si koupíte nový či ojetý Nissan Sentra s rokem výroby 2017, tak nesmí být nepojištěné ani jediný den. Je tedy nutné sjednat si povinné ručení k datu, kdy se stanete novým majitelem (vlastníkem) tohoto automobilu. Tato informace by měla být uvedena v kupní smlouvě k vašemu novému vozu Nissan Sentra. Vzory kupních smluv na auto dle nového občanského zákoníku 2018/2019 si můžete zdarma stáhnout na internetu. Kupní smlouva o prodeji osobního automobilu bývá ke stažení zdarma a online na internetu včetně vzorů, relevantních formulářů a tiskopisů. Rozhodně tedy s porovnáním cen auto-pojištění neotálejte a sjednejte si jej co nejvýhodněji u vybraných českých pojišťoven ještě přes návštěvou a "přehlášení" v registru vozidel. Informace o aktuálních cenách auto pojištění pro modely Sentra najdete v diskusích na internetu, u prodejců a dealerů povinného ručení (agenti a nezávislí pojišťováci), ale také si jej můžete ověřit pomocí online kalkulaček a srovnávačů zákonného pojištění motorových vozidel. Ptáte se, jak ušetřit na pojištění vašeho vozu Nissan Sentra, jehož výkon je 1,800cc - vysvětlení kubických centimetrů.

Inzerce & bazar vozů Nissan Sentra z roku 2017 - koupím, prodám

USA flag How much is the average price paid for a Nissan Sentra (FE+ S 4dr Sedan (1.8L 4cyl CVT)) retailed in 2017? We have detailed price information for the used Sentra, 1,800cc. If you're interested in selling or buying this vehicle yourself, you'll find it's very simple and quick on the web. How and where to find the best used Nissan Sentra cars near you? Research the latest car prices, reseller deals, used car values, specifications and more.
Chcete koupit nebo prodat nový nebo zánovní vůz typu Nissan  Sentra v bazaru nebo v internetové inzerci prostřednictvím bezplatného inzertního portálu jako je bazoš, hyperinzerce, annonce nebo jiných podobných inzertních služeb, které nabízejí vkládání inzerátů s automobilovou tematikou? Nebo snad preferujete koupi ojetého automobilu značky Nissan přímo od soukromého vlastníka, tedy přímého majitele, který vlastní ideálně automobilovou značku Nissan a model, který je označen parametry FE+ S 4dr Sedan (1.8L 4cyl CVT) s normovaným výkonem motoru 130 koní, což odpovídá 1,800cc. Tyto specifikace se mohou mírně lišit a před nákupem vozidla a podpisem kupní smlouvy o prodeji auta si tyto informace ověřte ve velkém technickém průkazu (techničáku), kde najdete i VIN kód na Nissan Sentra z roku výroby 2017, což je unikátní 17 místný kód, který se skládá z číslic a písmen a jde o jednoznačný identifikátor daného modelu. První tři písmena VIN code určují oblast a stát, kde bylo vozidlo vyrobeno a registrováno k provozu na pozemních komunikacích. Jde o nejdůležitější položku při registraci, přeregistraci a převodu vozidla na nového majitele. Chcete-li vložit inzerát, který nabízí k prodeji osobní vozidlo Nissan Sentra, případně poptává stejný či totožný model, můžete jej zdarma vložit jak v této sekci, tak vytvořit zcela nový inzerát do našeho bazaru aut.

Inzerce: aut & náhradních dílů na Nissan Sentra

V této diskusní a inzertní sekci se můžete zeptat na zkušenosti ostatních majitelů s auto pojištěním na vozidlo Nissan, Sentra, podrobné informace o náhradních dílech a specifikacích modelu FE+ S 4dr Sedan (1.8L 4cyl CVT) a další relevantní otázky ostatních majitelů. Nabídka a poptávka náhradních součástek je zcela zdarma, stejně jako inzeráty s nabídkami a poptávkami...

Nissan Sentra

Online porovnání různých ročníků Nissan, Sentra s podobnými modely