Skip to main content

Nissan Altima (2017)

Model: 2.5 4dr Sedan (2.5L 4cyl CVT), Automatic

Nissan Altima

Náhradní díly povinné ručení inzerce specifikace

Výkon motoru (Nissan, Altima) 2,500cc
Pozice motoru (Nissan, Altima) více ve specifikacích
Rok výroby (Nissan, Altima) 2017 je rok výroby
Uvedené specifikace jsou pouze indikativní. Pro ověření skutečných technických parametrů se můžete zeptat v poradně.
unknown 90%

How about to buy the five-seat mid-size sedan 2017 Nissan, Altima 2.5 4dr Sedan (2.5L 4cyl CVT)? We like styl and interior quality, low road noise and a lot of space inside. Sadly, there are also negatives, such as: engine vibration (low speed) and engine noise. The fact is...Altima is Nissan's one of the best-selling cars in the U.S. At least in 2017. Why? Becouse new Altima has some interesting features such as: front wheel drive (should it be?), continuously variable automatic transmission standard and  automatic emergency braking system (AEB)! Find all features available at official Nissan website. Based on many reviews and sales, the new 2017 Altima is very favorite vehicle. People love their model of Nissan, the smooth ride and honest interior.

Get affordable coverage for Your Nissan Altima 2017

What are the average monthly insurance rates for your 2017 Nissan Altima? In general, national average cost is around $121, but the exact price varies a lot. Average monthly premium of Altima 2017 - compared to other similar vehicles - is at the bottom. There are different Nissan Altima models such as: 2.5, 2.5S, 2.5S SL Package, 3.5SR or the hybrid trim. But still...how much would auto insurance cost for a Nissan Altima? Generally speaking, insurance cost for above mentioned Altima models range around  $1,250 dollars a year (some statistics are talking about the average insurance rate at $2,150 per year). But, as we already mentioned, the price of car insurance varies a lot depending on many factors: your age, location, marital status, insurance deductibles, safety features and available discounts!

Generally speaking, the indicative price for Nissan Altima 2017 will be around (+-) $1,100 dollars a year. You can always ask for better quotes!

2017.5 Nissan Altima 2.5 S Price | Nissan USA

The base price of 2017.5 Altima 2.5 S is $22,900 (Manufacturer's Suggested Retail Price - MSRP) in the United States. By choosing the right 2017 Nissan Altima dealer (find one on nissanusa.com - explore specs and pricing), you can save up to $8,856. You can schoose:

 1. basic 2.5 S 4dr Sedan (2.5L 4cyl CVT)  = cca $24,000
 2. weel equipped  2.5 SR 4dr Sedan (2.5L 4cyl CVT)   = cca $25,000
 3. premium (loaded)  2.5 SR 4dr Sedan w/Prod. End 06/17 (2.5L 4cyl CVT)   = cca $27,000

 

Safety features

 1. Tire Pressure Monitoring System (TPMS) with individual tire pressure display and Easy-Fill Tire Alert
 2. Vehicle Dynamic Control (VDC) with Traction Control System (TCS)
 3. Anti-lock Braking System (ABS) with Electronic Brake force Distribution (EBD)
 4. Nissan Advanced Air Bag System

The new 2017 Nissan Altima (2.5 S) has indeed powerful engines (2500 cc/182 power) and great fuel economy (27/31/38 L)

 1. Driver Air Bag
 2. Passenger Air Bag On/Off Switch
 3. Passenger Air Bag
 4. Rear Air Bag
 5. Side Head Air Bag
 6. Rear Head Air Bag
 7. Side Air Bag
 8. Rear Body Air Bag
 9. 4-Wheel ABS
 10. ABS
 11. 4-Wheel Disc Brakes
 12. 4-Wheel Drum Brakes
 13. Front Disc/Rear Drum Brakes
 14. Brake Assist
 15. Electronic Stability Control
 16. Auto-On Headlights
 17. Daytime Running Lights
 18. Child Safety Locks
 19. Integrated Turn Signal Mirrors
 20. Night Vision
 21. Adjustable Pedals
 22. Rollover Protection System
 23. Front Tow Hooks
 24. Rear Tow Hooks
 25. Traction Control
 26. Emergency Trunk Release
 27. Blind Spot Monitor
 28. Auto-Leveling Headlights
 29. Lane Departure Warning
 30. cars.usnews.com - 2017 Nissan Altima Safety Ratings
Hledáte kvalitní a levné náhradní díly na Nissan Altima rok výroby 2017 ve variantě 2.5 4dr Sedan (2.5L 4cyl CVT)? K dispozici jsou jak originální, tak co nejlevnější neoriginální automobilové součástky za dobré ceny, které můžete koupit přímo od soukromých prodejců, případně od autobazarů, které se na prodej nejlevnějších autosoučástek na auta typu Nissan specializují. Pokud je vaším cílem najít výhodné povinné ručení na vozidlo Nissan Altima, které bylo vyrobeno v roce 2017, rádi vám poradíme s výběrem kvalitního a levného autopojištění s dostatečnými limity, které vám v případě dopravní nehody pomůže uhradit škody vzniklé jak na uvedeném vozidle, tak na majetku zúčastněných osob. V případě auto pojistky je rok výroby vašeho modelu Altima poměrně důležitý údaj, který může rozhodovat o konečné ceně. Naší další specializací je inzerce aut a tedy i internetový nákup a prodej vozů Nissan Altima v bazaru, které byly vyrobeny roku 2017 jak s výkonem 2,500cc, tak v dalších variantách. Prohlédněte si podrobné specifikace a výkonostní údaje týkající se vozu 2017 Nissan Altima, konkrétně pak modelu 2.5 4dr Sedan (2.5L 4cyl CVT) a ověrte si, s jakými náhradními díly a auto součástkami se na internetu obchoduje a kde nabízejí nejvýhodnější ceny.

Parametry & specifikace pro značku Nissan, model Altima z roku 2017

USA flag We're here to help with any Nissan Altima automotive needs you may have. What are the must-know 2017 Nissan Altima specs (2.5 4dr Sedan (2.5L 4cyl CVT), Midsize Cars, Front Wheel Driv)? How much does repair and maintenance cost? What is the starting MSRP price for a 2017 Nissan Altima Automatic?
Pokud se podíváme pod kapotu tohoto vozu, zjistíme, že motor Nissan, Altima je namontován na převodovku typu: Automatic, která v případě této varianty posílá výkon na Front Wheel Driv pohon předních/zadních kol. Jde o přesné specifikace automobilu Altima Midsize Cars s obsahem 2,500cc a výkonem 182 koní (výkon motoru udávaný v koních) pro modelovou řadu roku 2017. Vysoký výkon je samozřejmě důležitý, ale v případě povinného ručení v České republice si můžete být jisti, že zároveň výrazně navyšuje cenu pojistky. Při koupi modelu auta Altima od výrobce/značky Nissan se ujistěte, že výkonnostní parametry vám nezdraží autopojištění až příliš. Výkon a maximální rychlost tohoto vozidla je nejsme si jisti, jakou má Nissan, Altima maximálku v Kph a zrychlení je neznáme přesné údaje o akceleraci Nissan, Altima z 0 na 100 km/h/100 Kph. Tyto údaje mohou přímo i nepřímo ovlivňovat jak autosalonovou, tak bazarovou cenu vozu Nissan Altima, který byl vyroben a prvně prodáván v roce 2017 a tím také zvýšit či snížit cenu auto pojištění pro variantu 2.5 4dr Sedan (2.5L 4cyl CVT) a příbuzné modely. Podrobné a aktuální informace o faceliftech, výkonnostních parametrech, motoru, brzdách, převodovce, barvách a bezpečnosti jednotlivých modelů Altima ve verzi Midsize Cars s počtem dveří 4 a motorem umístěným na "Front Wheel Driv" najdete na oficiálních stránkách tohoto výrobce.
Třída vozidla: Midsize Cars
Počet dveří: 4
Pohon kol: Front Wheel Driv
Motor (bore): Vývrt (vrtání) je zavedený termín udávající průměr otvoru válce motoru s písty vykonávajícími přímočarý vratný pohyb.
Výkon motoru (cc): 2500cc
Motor (komprese): 9.6
Počet válců: 4
Motorové palivo: Regular Unleaded
Pozice motoru: Front Mid-engine, Rear Mid-engine, Rear-wheel drive, Four-wheel drive, Mid-engine, Front-wheel drive.
Výkon motoru (koní): 182
Maximální výkon (rpm): Výrobci motorových vozidel udávají výkon motoru v různých poměrech (rpm).
Motor (zdvih v mm): Zdvihový objem je prostoru všech válců motoru s přímočarým vratným pohybem pístu, vymezený horní a dolní úvratí.
Točivý moment (nm): 180
Maximální točivý moment (rpm): Točivý moment motoru ve zkratce udává, jak rychle model Altima akceleruje k maximální rychlosti.
Typ motoru: Inline
Motor (válců na hlavu): 4
Objem nádrže: 18
Délka modelu: Délka vozidla.
Výška modelu: Při hledání náhradních dílů na Nissan Altima si spolu s jeho celkovým výkonem (který je 182 ps) nezapomeňte ověřit také výšku daného modelu.
Šířka vozidla: Šířka vozidla v mm.
Spotřeba paliva (meziměsto): 27
Spotřeba paliva (město): 38
Spotřeba paliva (kombinovaná): 31
Výrobce vozidla: Nissan
Značka modelu: Altima
Počet sedadel: Počet sedadel tohoto vozu je uveden v tabulce výše.
Zrychlení z 0 - 100 (Kph): Jak rychle vám toto auto zrychlí z 0 na 100 km v hodině?
Maximální rychlost (kph): Nemám přesné údaje o maximální rychlost vozidla Altima Nissan vyrobeného v roce 2017, ale celkový výkon motoru je cca 2500cc cc.
Typ převodovky: Automatic
Model vozidla: 2.5 4dr Sedan (2.5L 4cyl CVT)
Hmotnost vozidle: 3177
Rozvor nápravy: Rozvor kol (nápravy automobilu) je parametr vozidel označující vzdálenost předních a zadních kol.
Rok výroby: 2017

Autodíly & levné originální náhradní díly na Nissan Altima

USA flag Where to find & buy cheap genuine 2017 Nissan Altima parts? Find an auto spare parts shop in you city and see, who has the best Altima Automatic replacement parts in original quality for your model of Nissan! You can buy this vehicle only for spare parts, or you can choose one or more new/used parts.
Porouchalo se vám něco na vašem voze Nissan Altima a potřebujete to co nejrychleji a nejlevněji opravit? Pomůžeme vám najít a koupit co nejlevnější náhradní díly na automobily značky Nissan a to jak ve variantě Altima z roku 2017 a výkonem 2,500cc, tak u dalších typů a modelových řad téhož výrobce. Základem je volba správné motorizace vašeho vozu Altima s převodovkou typu Automatic a výkonem 182 (koňských sil). Jednou z možností je nákup a prodej neoriginálních autodílů a náhradních součástek na automobily Nissan Altima z autobazarů, vrakovišť a autorizovaných i neautorizovaných prodejců ve vašem okolí, případně využít internetových obchodů v zahraničí a objednat si náhradní díl na vámi zvolené osobní/nákladní vozidlo poštou přes eBay, Amazon či alternativní "classifieds" servery jako je Bonanza, eBid, Edmunds, Autotrader. Při objednávce autodílu máte obvykle možnosti zvolit si preferovaný způsob dopravy. Při nákupu náhradních dílů na váš typ osobního auta Altima od výrobce Nissan je důležité si uvědomit, zda je o naftový či benzínový motor, jaký má typ pohonu, tedy zda jde o pohon předních či zadních kol, případně čtyřkolku. Neoriginální (kopie) i originální součástky, doplňky a příslušenství na všechny typy vozu Nissan Altima jež byly vyrobeny na modely, které sjely z tovární linky v roce 2017 a později najdete také v našem bezplatném bazaru aut a motorových vozidel. Pro nabídku a poptávku těchto vozů tedy můžete využít i naší inzerci aut, která je zcela zdarma!

Povinné ručení na Nissan Altima, kalkulačka cen

Povinné ručení na Nissan Altima z roku 2017
USA flag How much would it cost to insure a 2017 Nissan Altima (2.5 4dr Sedan (2.5L 4cyl CVT)) in your state and what is the true cost to own this vehicle in 2018/2019? The average annual cost of car insurance in the United States is just over $1,250 a year, according to many studies. The average insurance price of a used 2017 Nissan Altima can range between $40 to $195 a month. Learn which relevant discounts lower your car insurance rates the most, compare rates from multiple insurance companies to find the best coverage for your needs.
Kdo nabízí nejlevnější havarijní pojištění na vozy jako Nissan Altima s výkonem 2,500cc z roku 2017 a kde najdete cenově výhodné povinné ručení pro tyto vozy? Bez srovnání cen auto pojištění na automobily od výrobce Nissan to jen stěží zjistíte. Jezdit s autem bez platného zákonného pojištění je hazard, protože pokuty a penále za jízdu bez pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem motorového vozidla v roce 2018 jsou vysoké a rozhodně se nevyplatí. Vězte, že pokud si koupíte nový či ojetý Nissan Altima s rokem výroby 2017, tak nesmí být nepojištěné ani jediný den. Je tedy nutné sjednat si povinné ručení k datu, kdy se stanete novým majitelem (vlastníkem) tohoto automobilu. Tato informace by měla být uvedena v kupní smlouvě k vašemu novému vozu Nissan Altima. Vzory kupních smluv na auto dle nového občanského zákoníku 2018/2019 si můžete zdarma stáhnout na internetu. Kupní smlouva o prodeji osobního automobilu bývá ke stažení zdarma a online na internetu včetně vzorů, relevantních formulářů a tiskopisů. Rozhodně tedy s porovnáním cen auto-pojištění neotálejte a sjednejte si jej co nejvýhodněji u vybraných českých pojišťoven ještě přes návštěvou a "přehlášení" v registru vozidel. Informace o aktuálních cenách auto pojištění pro modely Altima najdete v diskusích na internetu, u prodejců a dealerů povinného ručení (agenti a nezávislí pojišťováci), ale také si jej můžete ověřit pomocí online kalkulaček a srovnávačů zákonného pojištění motorových vozidel. Ptáte se, jak ušetřit na pojištění vašeho vozu Nissan Altima, jehož výkon je 2,500cc - vysvětlení kubických centimetrů.

Inzerce & bazar vozů Nissan Altima z roku 2017 - koupím, prodám

USA flag How much is the average price paid for a Nissan Altima (2.5 4dr Sedan (2.5L 4cyl CVT)) retailed in 2017? We have detailed price information for the used Altima, 2,500cc. If you're interested in selling or buying this vehicle yourself, you'll find it's very simple and quick on the web. How and where to find the best used Nissan Altima cars near you? Research the latest car prices, reseller deals, used car values, specifications and more.
Chcete koupit nebo prodat nový nebo zánovní vůz typu Nissan  Altima v bazaru nebo v internetové inzerci prostřednictvím bezplatného inzertního portálu jako je bazoš, hyperinzerce, annonce nebo jiných podobných inzertních služeb, které nabízejí vkládání inzerátů s automobilovou tematikou? Nebo snad preferujete koupi ojetého automobilu značky Nissan přímo od soukromého vlastníka, tedy přímého majitele, který vlastní ideálně automobilovou značku Nissan a model, který je označen parametry 2.5 4dr Sedan (2.5L 4cyl CVT) s normovaným výkonem motoru 182 koní, což odpovídá 2,500cc. Tyto specifikace se mohou mírně lišit a před nákupem vozidla a podpisem kupní smlouvy o prodeji auta si tyto informace ověřte ve velkém technickém průkazu (techničáku), kde najdete i VIN kód na Nissan Altima z roku výroby 2017, což je unikátní 17 místný kód, který se skládá z číslic a písmen a jde o jednoznačný identifikátor daného modelu. První tři písmena VIN code určují oblast a stát, kde bylo vozidlo vyrobeno a registrováno k provozu na pozemních komunikacích. Jde o nejdůležitější položku při registraci, přeregistraci a převodu vozidla na nového majitele. Chcete-li vložit inzerát, který nabízí k prodeji osobní vozidlo Nissan Altima, případně poptává stejný či totožný model, můžete jej zdarma vložit jak v této sekci, tak vytvořit zcela nový inzerát do našeho bazaru aut.

Inzerce: aut & náhradních dílů na Nissan Altima

V této diskusní a inzertní sekci se můžete zeptat na zkušenosti ostatních majitelů s auto pojištěním na vozidlo Nissan, Altima, podrobné informace o náhradních dílech a specifikacích modelu 2.5 4dr Sedan (2.5L 4cyl CVT) a další relevantní otázky ostatních majitelů. Nabídka a poptávka náhradních součástek je zcela zdarma, stejně jako inzeráty s nabídkami a poptávkami...

Altima Nissan

Online porovnání různých ročníků Nissan, Altima s podobnými modely