Skip to main content

Moretti 127 (1973)

Model: Coupe, Manual

Moretti 127

Náhradní díly povinné ručení inzerce specifikace

Výkon motoru (Moretti, 127) 903cc
Pozice motoru (Moretti, 127) Front
Rok výroby (Moretti, 127) 1973 je rok výroby
Uvedené specifikace jsou pouze indikativní. Pro ověření skutečných technických parametrů se můžete zeptat v poradně.
unknown 90%
Hledáte kvalitní a levné náhradní díly na Moretti 127 rok výroby 1973 ve variantě Coupe? K dispozici jsou jak originální, tak co nejlevnější neoriginální automobilové součástky za dobré ceny, které můžete koupit přímo od soukromých prodejců, případně od autobazarů, které se na prodej nejlevnějších autosoučástek na auta typu Moretti specializují. Pokud je vaším cílem najít výhodné povinné ručení na vozidlo Moretti 127, které bylo vyrobeno v roce 1973, rádi vám poradíme s výběrem kvalitního a levného autopojištění s dostatečnými limity, které vám v případě dopravní nehody pomůže uhradit škody vzniklé jak na uvedeném vozidle, tak na majetku zúčastněných osob. V případě auto pojistky je rok výroby vašeho modelu 127 poměrně důležitý údaj, který může rozhodovat o konečné ceně. Naší další specializací je inzerce aut a tedy i internetový nákup a prodej vozů Moretti 127 v bazaru, které byly vyrobeny roku 1973 jak s výkonem 903cc, tak v dalších variantách. Prohlédněte si podrobné specifikace a výkonostní údaje týkající se vozu 1973 Moretti 127, konkrétně pak modelu Coupe a ověrte si, s jakými náhradními díly a auto součástkami se na internetu obchoduje a kde nabízejí nejvýhodnější ceny.

Parametry & specifikace pro značku Moretti, model 127 z roku 1973

USA flag We're here to help with any Moretti 127 automotive needs you may have. What are the must-know 1973 Moretti 127 specs (Coupe, model body (SUV, Sedan, Truck, Coupe, Hatchback, Crossover, Luxury Car, Convertible, Sports Car, Wagon, Van), Front)? How much does repair and maintenance cost? What is the starting MSRP price for a 1973 Moretti 127 Manual?
Pokud se podíváme pod kapotu tohoto vozu, zjistíme, že motor Moretti, 127 je namontován na převodovku typu: Manual, která v případě této varianty posílá výkon na Front pohon předních/zadních kol. Jde o přesné specifikace automobilu 127 model body (SUV, Sedan, Truck, Coupe, Hatchback, Crossover, Luxury Car, Convertible, Sports Car, Wagon, Van) s obsahem 903cc a výkonem 48 koní (výkon motoru udávaný v koních) pro modelovou řadu roku 1973. Vysoký výkon je samozřejmě důležitý, ale v případě povinného ručení v České republice si můžete být jisti, že zároveň výrazně navyšuje cenu pojistky. Při koupi modelu auta 127 od výrobce/značky Moretti se ujistěte, že výkonnostní parametry vám nezdraží autopojištění až příliš. Výkon a maximální rychlost tohoto vozidla je nejsme si jisti, jakou má Moretti, 127 maximálku v Kph a zrychlení je neznáme přesné údaje o akceleraci Moretti, 127 z 0 na 100 km/h/100 Kph. Tyto údaje mohou přímo i nepřímo ovlivňovat jak autosalonovou, tak bazarovou cenu vozu Moretti 127, který byl vyroben a prvně prodáván v roce 1973 a tím také zvýšit či snížit cenu auto pojištění pro variantu Coupe a příbuzné modely. Podrobné a aktuální informace o faceliftech, výkonnostních parametrech, motoru, brzdách, převodovce, barvách a bezpečnosti jednotlivých modelů 127 ve verzi model body (SUV, Sedan, Truck, Coupe, Hatchback, Crossover, Luxury Car, Convertible, Sports Car, Wagon, Van) s počtem dveří parameter not set a motorem umístěným na "Front" najdete na oficiálních stránkách tohoto výrobce.
Třída vozidla: neuvedeno
Počet dveří: počet dveří neuveden
Pohon kol: Front
Motor (bore): Vývrt (vrtání) je zavedený termín udávající průměr otvoru válce motoru s písty vykonávajícími přímočarý vratný pohyb.
Výkon motoru (cc): 903cc
Motor (komprese): komprese neuvedena
Počet válců: 4
Motorové palivo: Gasoline
Pozice motoru: Front
Výkon motoru (koní): 48
Maximální výkon (rpm): 6200
Motor (zdvih v mm): Zdvihový objem je prostoru všech válců motoru s přímočarým vratným pohybem pístu, vymezený horní a dolní úvratí.
Točivý moment (nm): 63
Maximální točivý moment (rpm): 3800
Typ motoru: in-line
Motor (válců na hlavu): Počet válců na hlavu.
Objem nádrže: Maximální obsah palivové nádrže.
Délka modelu: 4210
Výška modelu: 1290
Šířka vozidla: 1620
Spotřeba paliva (meziměsto): Meziměstská spotřeba paliva.
Spotřeba paliva (město): Spotřeba paliva ve městě.
Spotřeba paliva (kombinovaná): Jak vypadá průměrná spotřeba u vozidla 127, které je z roku 1973?
Výrobce vozidla: Moretti
Značka modelu: 127
Počet sedadel: Počet sedadel tohoto vozu je uveden v tabulce výše.
Zrychlení z 0 - 100 (Kph): Jak rychle vám toto auto zrychlí z 0 na 100 km v hodině?
Maximální rychlost (kph): Nemám přesné údaje o maximální rychlost vozidla 127 Moretti vyrobeného v roce 1973, ale celkový výkon motoru je cca 903cc cc.
Typ převodovky: Manual
Model vozidla: Coupe
Hmotnost vozidle: 710
Rozvor nápravy: 2460
Rok výroby: 1973

Autodíly & levné originální náhradní díly na Moretti 127

USA flag Where to find & buy cheap genuine 1973 Moretti 127 parts? Find an auto spare parts shop in you city and see, who has the best 127 Manual replacement parts in original quality for your model of Moretti! You can buy this vehicle only for spare parts, or you can choose one or more new/used parts.
Porouchalo se vám něco na vašem voze Moretti 127 a potřebujete to co nejrychleji a nejlevněji opravit? Pomůžeme vám najít a koupit co nejlevnější náhradní díly na automobily značky Moretti a to jak ve variantě 127 z roku 1973 a výkonem 903cc, tak u dalších typů a modelových řad téhož výrobce. Základem je volba správné motorizace vašeho vozu 127 s převodovkou typu Manual a výkonem 48 (koňských sil). Jednou z možností je nákup a prodej neoriginálních autodílů a náhradních součástek na automobily Moretti 127 z autobazarů, vrakovišť a autorizovaných i neautorizovaných prodejců ve vašem okolí, případně využít internetových obchodů v zahraničí a objednat si náhradní díl na vámi zvolené osobní/nákladní vozidlo poštou přes eBay, Amazon či alternativní "classifieds" servery jako je Bonanza, eBid, Edmunds, Autotrader. Při objednávce autodílu máte obvykle možnosti zvolit si preferovaný způsob dopravy. Při nákupu náhradních dílů na váš typ osobního auta 127 od výrobce Moretti je důležité si uvědomit, zda je o naftový či benzínový motor, jaký má typ pohonu, tedy zda jde o pohon předních či zadních kol, případně čtyřkolku. Neoriginální (kopie) i originální součástky, doplňky a příslušenství na všechny typy vozu Moretti 127 jež byly vyrobeny na modely, které sjely z tovární linky v roce 1973 a později najdete také v našem bezplatném bazaru aut a motorových vozidel. Pro nabídku a poptávku těchto vozů tedy můžete využít i naší inzerci aut, která je zcela zdarma!

Povinné ručení na Moretti 127, kalkulačka cen

Povinné ručení na Moretti 127 z roku 1973
USA flag How much would it cost to insure a 1973 Moretti 127 (Coupe) in your state and what is the true cost to own this vehicle in 2018/2019? The average annual cost of car insurance in the United States is just over $1,250 a year, according to many studies. The average insurance price of a used 1973 Moretti 127 can range between $40 to $195 a month. Learn which relevant discounts lower your car insurance rates the most, compare rates from multiple insurance companies to find the best coverage for your needs.
Kdo nabízí nejlevnější havarijní pojištění na vozy jako Moretti 127 s výkonem 903cc z roku 1973 a kde najdete cenově výhodné povinné ručení pro tyto vozy? Bez srovnání cen auto pojištění na automobily od výrobce Moretti to jen stěží zjistíte. Jezdit s autem bez platného zákonného pojištění je hazard, protože pokuty a penále za jízdu bez pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem motorového vozidla v roce 2018 jsou vysoké a rozhodně se nevyplatí. Vězte, že pokud si koupíte nový či ojetý Moretti 127 s rokem výroby 1973, tak nesmí být nepojištěné ani jediný den. Je tedy nutné sjednat si povinné ručení k datu, kdy se stanete novým majitelem (vlastníkem) tohoto automobilu. Tato informace by měla být uvedena v kupní smlouvě k vašemu novému vozu Moretti 127. Vzory kupních smluv na auto dle nového občanského zákoníku 2018/2019 si můžete zdarma stáhnout na internetu. Kupní smlouva o prodeji osobního automobilu bývá ke stažení zdarma a online na internetu včetně vzorů, relevantních formulářů a tiskopisů. Rozhodně tedy s porovnáním cen auto-pojištění neotálejte a sjednejte si jej co nejvýhodněji u vybraných českých pojišťoven ještě přes návštěvou a "přehlášení" v registru vozidel. Informace o aktuálních cenách auto pojištění pro modely 127 najdete v diskusích na internetu, u prodejců a dealerů povinného ručení (agenti a nezávislí pojišťováci), ale také si jej můžete ověřit pomocí online kalkulaček a srovnávačů zákonného pojištění motorových vozidel. Ptáte se, jak ušetřit na pojištění vašeho vozu Moretti 127, jehož výkon je 903cc - vysvětlení kubických centimetrů.

Inzerce & bazar vozů Moretti 127 z roku 1973 - koupím, prodám

USA flag How much is the average price paid for a Moretti 127 (Coupe) retailed in 1973? We have detailed price information for the used 127, 903cc. If you're interested in selling or buying this vehicle yourself, you'll find it's very simple and quick on the web. How and where to find the best used Moretti 127 cars near you? Research the latest car prices, reseller deals, used car values, specifications and more.
Chcete koupit nebo prodat nový nebo zánovní vůz typu Moretti  127 v bazaru nebo v internetové inzerci prostřednictvím bezplatného inzertního portálu jako je bazoš, hyperinzerce, annonce nebo jiných podobných inzertních služeb, které nabízejí vkládání inzerátů s automobilovou tematikou? Nebo snad preferujete koupi ojetého automobilu značky Moretti přímo od soukromého vlastníka, tedy přímého majitele, který vlastní ideálně automobilovou značku Moretti a model, který je označen parametry Coupe s normovaným výkonem motoru 48 koní, což odpovídá 903cc. Tyto specifikace se mohou mírně lišit a před nákupem vozidla a podpisem kupní smlouvy o prodeji auta si tyto informace ověřte ve velkém technickém průkazu (techničáku), kde najdete i VIN kód na Moretti 127 z roku výroby 1973, což je unikátní 17 místný kód, který se skládá z číslic a písmen a jde o jednoznačný identifikátor daného modelu. První tři písmena VIN code určují oblast a stát, kde bylo vozidlo vyrobeno a registrováno k provozu na pozemních komunikacích. Jde o nejdůležitější položku při registraci, přeregistraci a převodu vozidla na nového majitele. Chcete-li vložit inzerát, který nabízí k prodeji osobní vozidlo Moretti 127, případně poptává stejný či totožný model, můžete jej zdarma vložit jak v této sekci, tak vytvořit zcela nový inzerát do našeho bazaru aut.

Inzerce: aut & náhradních dílů na Moretti 127

V této diskusní a inzertní sekci se můžete zeptat na zkušenosti ostatních majitelů s auto pojištěním na vozidlo Moretti, 127, podrobné informace o náhradních dílech a specifikacích modelu Coupe a další relevantní otázky ostatních majitelů. Nabídka a poptávka náhradních součástek je zcela zdarma, stejně jako inzeráty s nabídkami a poptávkami...

127 Moretti