Skip to main content

Kia Stinger (2018)

Model: 2.0L Twin Scroll Turbo 4-Cyl, 2.0L Twin Scroll Turbo 4-Cyl, 3.3L Twin Turbo V6, 3.3L Twin Turbo V6, 3.3L Twin Turbo V6, 8-speed automatic with manual shifting mode

Kia Stinger

Náhradní díly povinné ručení inzerce specifikace

Výkon motoru (2018 Kia, Stinger) 1,998cc
Pozice motoru (2018 Kia, Stinger) Front
Rok výroby (2018 Kia, Stinger) 2018 je rok výroby
Uvedené specifikace jsou pouze indikativní. Pro ověření skutečných technických parametrů se můžete zeptat v poradně.
unknown 90%
Hledáte kvalitní a levné náhradní díly na Kia Stinger rok výroby 2018 ve variantě 2.0L Twin Scroll Turbo 4-Cyl, 2.0L Twin Scroll Turbo 4-Cyl, 3.3L Twin Turbo V6, 3.3L Twin Turbo V6, 3.3L Twin Turbo V6? K dispozici jsou jak originální, tak co nejlevnější neoriginální automobilové součástky za dobré ceny, které můžete koupit přímo od soukromých prodejců, případně od autobazarů, které se na prodej nejlevnějších autosoučástek na auta typu Kia specializují. Pokud je vaším cílem najít výhodné povinné ručení na vozidlo Kia Stinger, které bylo vyrobeno v roce 2018, rádi vám poradíme s výběrem kvalitního a levného autopojištění s dostatečnými limity, které vám v případě dopravní nehody pomůže uhradit škody vzniklé jak na uvedeném vozidle, tak na majetku zúčastněných osob. V případě auto pojistky je rok výroby vašeho modelu Stinger poměrně důležitý údaj, který může rozhodovat o konečné ceně. Naší další specializací je inzerce aut a tedy i internetový nákup a prodej vozů Kia Stinger v bazaru, které byly vyrobeny roku 2018 jak s výkonem 1,998cc, tak v dalších variantách. Prohlédněte si podrobné specifikace a výkonostní údaje týkající se vozu 2018 Kia Stinger, konkrétně pak modelu 2.0L Twin Scroll Turbo 4-Cyl, 2.0L Twin Scroll Turbo 4-Cyl, 3.3L Twin Turbo V6, 3.3L Twin Turbo V6, 3.3L Twin Turbo V6 a ověrte si, s jakými náhradními díly a auto součástkami se na internetu obchoduje a kde nabízejí nejvýhodnější ceny.

Parametry & specifikace pro značku Kia, model Stinger z roku 2018

Kia, Stinger 2018 - front red color on road
USA flag We're here to help with any Kia Stinger automotive needs you may have. What are the must-know 2018 Kia Stinger specs (2.0L Twin Scroll Turbo 4-Cyl, 2.0L Twin Scroll Turbo 4-Cyl, 3.3L Twin Turbo V6, 3.3L Twin Turbo V6, 3.3L Twin Turbo V6, Stinger, Stinger Premium, Stinger GT, Stinger GT1, Stinger GT2, přední či zadní náhon)? How much does repair and maintenance cost? What is the starting MSRP price for a 2018 Kia Stinger 8-speed automatic with manual shifting mode?
Pokud se podíváme pod kapotu tohoto vozu, zjistíme, že motor 2018 Kia, Stinger je namontován na převodovku typu: 8-speed automatic with manual shifting mode, která v případě této varianty posílá výkon na přední či zadní náhon pohon předních/zadních kol. Jde o přesné specifikace automobilu Stinger Stinger, Stinger Premium, Stinger GT, Stinger GT1, Stinger GT2 s obsahem 1,998cc a výkonem neuvedeno koní (výkon motoru udávaný v koních) pro modelovou řadu roku 2018. Vysoký výkon je samozřejmě důležitý, ale v případě povinného ručení v České republice si můžete být jisti, že zároveň výrazně navyšuje cenu pojistky. Při koupi modelu auta Stinger od výrobce/značky Kia se ujistěte, že výkonnostní parametry vám nezdraží autopojištění až příliš. Výkon a maximální rychlost tohoto vozidla je 210 - 260 Kph a zrychlení je 13.3 - 14.9/100 Kph. Tyto údaje mohou přímo i nepřímo ovlivňovat jak autosalonovou, tak bazarovou cenu vozu Kia Stinger, který byl vyroben a prvně prodáván v roce 2018 a tím také zvýšit či snížit cenu auto pojištění pro variantu 2.0L Twin Scroll Turbo 4-Cyl, 2.0L Twin Scroll Turbo 4-Cyl, 3.3L Twin Turbo V6, 3.3L Twin Turbo V6, 3.3L Twin Turbo V6 a příbuzné modely. Podrobné a aktuální informace o faceliftech, výkonnostních parametrech, motoru, brzdách, převodovce, barvách a bezpečnosti jednotlivých modelů Stinger ve verzi Stinger, Stinger Premium, Stinger GT, Stinger GT1, Stinger GT2 s počtem dveří parameter not set a motorem umístěným na "přední či zadní náhon" najdete na oficiálních stránkách tohoto výrobce.
Třída vozidla: Stinger, Stinger Premium, Stinger GT, Stinger GT1, Stinger GT2
Počet dveří: počet dveří neuveden
Pohon kol: neznámý údaj
Motor (bore): Vývrt (vrtání) je zavedený termín udávající průměr otvoru válce motoru s písty vykonávajícími přímočarý vratný pohyb.
Výkon motoru (cc): 1998cc
Motor (komprese): komprese neuvedena
Počet válců: počet hlav motoru
Motorové palivo: Typ paliva vhodný pro tento vůz.
Pozice motoru: Front
Výkon motoru (koní): Výkon motoru udávaný v poměru ke koňské síle.
Maximální výkon (rpm): 6200
Motor (zdvih v mm): Zdvihový objem je prostoru všech válců motoru s přímočarým vratným pohybem pístu, vymezený horní a dolní úvratí.
Točivý moment (nm): Točivý moment (Nm)
Maximální točivý moment (rpm): Točivý moment motoru ve zkratce udává, jak rychle model Stinger akceleruje k maximální rychlosti.
Typ motoru: Typ motoru neuveden.
Motor (válců na hlavu): Počet válců na hlavu.
Objem nádrže: Maximální obsah palivové nádrže.
Délka modelu: 4831.080
Výška modelu: 1399.540
Šířka vozidla: 1869.440
Spotřeba paliva (meziměsto): Meziměstská spotřeba paliva.
Spotřeba paliva (město): Spotřeba paliva ve městě.
Spotřeba paliva (kombinovaná): Jak vypadá průměrná spotřeba u vozidla Stinger, které je z roku 2018?
Výrobce vozidla: Kia
Značka modelu: Stinger
Počet sedadel: Počet sedadel tohoto vozu je uveden v tabulce výše.
Zrychlení z 0 - 100 (Kph): 13.3 - 14.9
Maximální rychlost (kph): 210 - 260
Typ převodovky: 8-speed automatic with manual shifting mode
Model vozidla: 2.0L Twin Scroll Turbo 4-Cyl, 2.0L Twin Scroll Turbo 4-Cyl, 3.3L Twin Turbo V6, 3.3L Twin Turbo V6, 3.3L Twin Turbo V6
Hmotnost vozidle: Hmotnost vozu v kilogramech.
Rozvor nápravy: 2905.760
Rok výroby: 2018

Autodíly & levné originální náhradní díly na Kia Stinger

USA flag Where to find & buy cheap genuine 2018 Kia Stinger parts? Find an auto spare parts shop in you city and see, who has the best Stinger 8-speed automatic with manual shifting mode replacement parts in original quality for your model of Kia! You can buy this vehicle only for spare parts, or you can choose one or more new/used parts.
Porouchalo se vám něco na vašem voze Kia Stinger a potřebujete to co nejrychleji a nejlevněji opravit? Pomůžeme vám najít a koupit co nejlevnější náhradní díly na automobily značky Kia a to jak ve variantě Stinger z roku 2018 a výkonem 1,998cc, tak u dalších typů a modelových řad téhož výrobce. Základem je volba správné motorizace vašeho vozu Stinger s převodovkou typu 8-speed automatic with manual shifting mode a výkonem neuvedeno (koňských sil). Jednou z možností je nákup a prodej neoriginálních autodílů a náhradních součástek na automobily Kia Stinger z autobazarů, vrakovišť a autorizovaných i neautorizovaných prodejců ve vašem okolí, případně využít internetových obchodů v zahraničí a objednat si náhradní díl na vámi zvolené osobní/nákladní vozidlo poštou přes eBay, Amazon či alternativní "classifieds" servery jako je Bonanza, eBid, Edmunds, Autotrader. Při objednávce autodílu máte obvykle možnosti zvolit si preferovaný způsob dopravy. Při nákupu náhradních dílů na váš typ osobního auta Stinger od výrobce Kia je důležité si uvědomit, zda je o naftový či benzínový motor, jaký má typ pohonu, tedy zda jde o pohon předních či zadních kol, případně čtyřkolku. Neoriginální (kopie) i originální součástky, doplňky a příslušenství na všechny typy vozu Kia Stinger jež byly vyrobeny na modely, které sjely z tovární linky v roce 2018 a později najdete také v našem bezplatném bazaru aut a motorových vozidel. Pro nabídku a poptávku těchto vozů tedy můžete využít i naší inzerci aut, která je zcela zdarma!

Povinné ručení na Kia Stinger, kalkulačka cen

Povinné ručení na Kia Stinger z roku 2018
USA flag How much would it cost to insure a 2018 Kia Stinger (2.0L Twin Scroll Turbo 4-Cyl, 2.0L Twin Scroll Turbo 4-Cyl, 3.3L Twin Turbo V6, 3.3L Twin Turbo V6, 3.3L Twin Turbo V6) in your state and what is the true cost to own this vehicle in 2018/2019? The average annual cost of car insurance in the United States is just over $1,250 a year, according to many studies. The average insurance price of a used 2018 Kia Stinger can range between $40 to $195 a month. Learn which relevant discounts lower your car insurance rates the most, compare rates from multiple insurance companies to find the best coverage for your needs.
Kdo nabízí nejlevnější havarijní pojištění na vozy jako Kia Stinger s výkonem 1,998cc z roku 2018 a kde najdete cenově výhodné povinné ručení pro tyto vozy? Bez srovnání cen auto pojištění na automobily od výrobce Kia to jen stěží zjistíte. Jezdit s autem bez platného zákonného pojištění je hazard, protože pokuty a penále za jízdu bez pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem motorového vozidla v roce 2018 jsou vysoké a rozhodně se nevyplatí. Vězte, že pokud si koupíte nový či ojetý Kia Stinger s rokem výroby 2018, tak nesmí být nepojištěné ani jediný den. Je tedy nutné sjednat si povinné ručení k datu, kdy se stanete novým majitelem (vlastníkem) tohoto automobilu. Tato informace by měla být uvedena v kupní smlouvě k vašemu novému vozu Kia Stinger. Vzory kupních smluv na auto dle nového občanského zákoníku 2018/2019 si můžete zdarma stáhnout na internetu. Kupní smlouva o prodeji osobního automobilu bývá ke stažení zdarma a online na internetu včetně vzorů, relevantních formulářů a tiskopisů. Rozhodně tedy s porovnáním cen auto-pojištění neotálejte a sjednejte si jej co nejvýhodněji u vybraných českých pojišťoven ještě přes návštěvou a "přehlášení" v registru vozidel. Informace o aktuálních cenách auto pojištění pro modely Stinger najdete v diskusích na internetu, u prodejců a dealerů povinného ručení (agenti a nezávislí pojišťováci), ale také si jej můžete ověřit pomocí online kalkulaček a srovnávačů zákonného pojištění motorových vozidel. Ptáte se, jak ušetřit na pojištění vašeho vozu Kia Stinger, jehož výkon je 1,998cc - vysvětlení kubických centimetrů.

Inzerce & bazar vozů Kia Stinger z roku 2018 - koupím, prodám

Kia, Stinger 2018 - front red color on road
USA flag How much is the average price paid for a Kia Stinger (2.0L Twin Scroll Turbo 4-Cyl, 2.0L Twin Scroll Turbo 4-Cyl, 3.3L Twin Turbo V6, 3.3L Twin Turbo V6, 3.3L Twin Turbo V6) retailed in 2018? We have detailed price information for the used Stinger, 1,998cc. If you're interested in selling or buying this vehicle yourself, you'll find it's very simple and quick on the web. How and where to find the best used Kia Stinger cars near you? Research the latest car prices, reseller deals, used car values, specifications and more.
Chcete koupit nebo prodat nový nebo zánovní vůz typu Kia  Stinger v bazaru nebo v internetové inzerci prostřednictvím bezplatného inzertního portálu jako je bazoš, hyperinzerce, annonce nebo jiných podobných inzertních služeb, které nabízejí vkládání inzerátů s automobilovou tematikou? Nebo snad preferujete koupi ojetého automobilu značky Kia přímo od soukromého vlastníka, tedy přímého majitele, který vlastní ideálně automobilovou značku Kia a model, který je označen parametry 2.0L Twin Scroll Turbo 4-Cyl, 2.0L Twin Scroll Turbo 4-Cyl, 3.3L Twin Turbo V6, 3.3L Twin Turbo V6, 3.3L Twin Turbo V6 s normovaným výkonem motoru neuvedeno koní, což odpovídá 1,998cc. Tyto specifikace se mohou mírně lišit a před nákupem vozidla a podpisem kupní smlouvy o prodeji auta si tyto informace ověřte ve velkém technickém průkazu (techničáku), kde najdete i VIN kód na Kia Stinger z roku výroby 2018, což je unikátní 17 místný kód, který se skládá z číslic a písmen a jde o jednoznačný identifikátor daného modelu. První tři písmena VIN code určují oblast a stát, kde bylo vozidlo vyrobeno a registrováno k provozu na pozemních komunikacích. Jde o nejdůležitější položku při registraci, přeregistraci a převodu vozidla na nového majitele. Chcete-li vložit inzerát, který nabízí k prodeji osobní vozidlo Kia Stinger, případně poptává stejný či totožný model, můžete jej zdarma vložit jak v této sekci, tak vytvořit zcela nový inzerát do našeho bazaru aut.

Inzerce: aut & náhradních dílů na Kia Stinger

V této diskusní a inzertní sekci se můžete zeptat na zkušenosti ostatních majitelů s auto pojištěním na vozidlo 2018 Kia, Stinger, podrobné informace o náhradních dílech a specifikacích modelu 2.0L Twin Scroll Turbo 4-Cyl, 2.0L Twin Scroll Turbo 4-Cyl, 3.3L Twin Turbo V6, 3.3L Twin Turbo V6, 3.3L Twin Turbo V6 a další relevantní otázky ostatních majitelů. Nabídka a poptávka náhradních součástek je zcela zdarma, stejně jako inzeráty s nabídkami a poptávkami...

Kia Stinger

Online porovnání různých ročníků 2018 Kia, Stinger s podobnými modely