Skip to main content

Hyundai Azera (2017)

Model: Limited 4dr Sedan (3.3L 6cyl 6A), Automatic

Hyundai Azera

Náhradní díly povinné ručení inzerce specifikace

Výkon motoru (Hyundai, Azera) 3,300cc
Pozice motoru (Hyundai, Azera) více ve specifikacích
Rok výroby (Hyundai, Azera) 2017 je rok výroby
Uvedené specifikace jsou pouze indikativní. Pro ověření skutečných technických parametrů se můžete zeptat v poradně.
unknown 90%
Hledáte kvalitní a levné náhradní díly na Hyundai Azera rok výroby 2017 ve variantě Limited 4dr Sedan (3.3L 6cyl 6A)? K dispozici jsou jak originální, tak co nejlevnější neoriginální automobilové součástky za dobré ceny, které můžete koupit přímo od soukromých prodejců, případně od autobazarů, které se na prodej nejlevnějších autosoučástek na auta typu Hyundai specializují. Pokud je vaším cílem najít výhodné povinné ručení na vozidlo Hyundai Azera, které bylo vyrobeno v roce 2017, rádi vám poradíme s výběrem kvalitního a levného autopojištění s dostatečnými limity, které vám v případě dopravní nehody pomůže uhradit škody vzniklé jak na uvedeném vozidle, tak na majetku zúčastněných osob. V případě auto pojistky je rok výroby vašeho modelu Azera poměrně důležitý údaj, který může rozhodovat o konečné ceně. Naší další specializací je inzerce aut a tedy i internetový nákup a prodej vozů Hyundai Azera v bazaru, které byly vyrobeny roku 2017 jak s výkonem 3,300cc, tak v dalších variantách. Prohlédněte si podrobné specifikace a výkonostní údaje týkající se vozu 2017 Hyundai Azera, konkrétně pak modelu Limited 4dr Sedan (3.3L 6cyl 6A) a ověrte si, s jakými náhradními díly a auto součástkami se na internetu obchoduje a kde nabízejí nejvýhodnější ceny.

Parametry & specifikace pro značku Hyundai, model Azera z roku 2017

USA flag We're here to help with any Hyundai Azera automotive needs you may have. What are the must-know 2017 Hyundai Azera specs (Limited 4dr Sedan (3.3L 6cyl 6A), Large Cars, Front Wheel Driv)? How much does repair and maintenance cost? What is the starting MSRP price for a 2017 Hyundai Azera Automatic?
Pokud se podíváme pod kapotu tohoto vozu, zjistíme, že motor Hyundai, Azera je namontován na převodovku typu: Automatic, která v případě této varianty posílá výkon na Front Wheel Driv pohon předních/zadních kol. Jde o přesné specifikace automobilu Azera Large Cars s obsahem 3,300cc a výkonem 293 koní (výkon motoru udávaný v koních) pro modelovou řadu roku 2017. Vysoký výkon je samozřejmě důležitý, ale v případě povinného ručení v České republice si můžete být jisti, že zároveň výrazně navyšuje cenu pojistky. Při koupi modelu auta Azera od výrobce/značky Hyundai se ujistěte, že výkonnostní parametry vám nezdraží autopojištění až příliš. Výkon a maximální rychlost tohoto vozidla je nejsme si jisti, jakou má Hyundai, Azera maximálku v Kph a zrychlení je neznáme přesné údaje o akceleraci Hyundai, Azera z 0 na 100 km/h/100 Kph. Tyto údaje mohou přímo i nepřímo ovlivňovat jak autosalonovou, tak bazarovou cenu vozu Hyundai Azera, který byl vyroben a prvně prodáván v roce 2017 a tím také zvýšit či snížit cenu auto pojištění pro variantu Limited 4dr Sedan (3.3L 6cyl 6A) a příbuzné modely. Podrobné a aktuální informace o faceliftech, výkonnostních parametrech, motoru, brzdách, převodovce, barvách a bezpečnosti jednotlivých modelů Azera ve verzi Large Cars s počtem dveří 4 a motorem umístěným na "Front Wheel Driv" najdete na oficiálních stránkách tohoto výrobce.
Třída vozidla: Large Cars
Počet dveří: 4
Pohon kol: Front Wheel Driv
Motor (bore): Vývrt (vrtání) je zavedený termín udávající průměr otvoru válce motoru s písty vykonávajícími přímočarý vratný pohyb.
Výkon motoru (cc): 3300cc
Motor (komprese): 11.5
Počet válců: 6
Motorové palivo: Regular Unleaded
Pozice motoru: Front Mid-engine, Rear Mid-engine, Rear-wheel drive, Four-wheel drive, Mid-engine, Front-wheel drive.
Výkon motoru (koní): 293
Maximální výkon (rpm): Výrobci motorových vozidel udávají výkon motoru v různých poměrech (rpm).
Motor (zdvih v mm): Zdvihový objem je prostoru všech válců motoru s přímočarým vratným pohybem pístu, vymezený horní a dolní úvratí.
Točivý moment (nm): 255
Maximální točivý moment (rpm): Točivý moment motoru ve zkratce udává, jak rychle model Azera akceleruje k maximální rychlosti.
Typ motoru: V
Motor (válců na hlavu): 4
Objem nádrže: 19
Délka modelu: Délka vozidla.
Výška modelu: Při hledání náhradních dílů na Hyundai Azera si spolu s jeho celkovým výkonem (který je 293 ps) nezapomeňte ověřit také výšku daného modelu.
Šířka vozidla: Šířka vozidla v mm.
Spotřeba paliva (meziměsto): 19
Spotřeba paliva (město): 28
Spotřeba paliva (kombinovaná): 22
Výrobce vozidla: Hyundai
Značka modelu: Azera
Počet sedadel: Počet sedadel tohoto vozu je uveden v tabulce výše.
Zrychlení z 0 - 100 (Kph): Jak rychle vám toto auto zrychlí z 0 na 100 km v hodině?
Maximální rychlost (kph): Nemám přesné údaje o maximální rychlost vozidla Azera Hyundai vyrobeného v roce 2017, ale celkový výkon motoru je cca 3300cc cc.
Typ převodovky: Automatic
Model vozidla: Limited 4dr Sedan (3.3L 6cyl 6A)
Hmotnost vozidle: 3871
Rozvor nápravy: Rozvor kol (nápravy automobilu) je parametr vozidel označující vzdálenost předních a zadních kol.
Rok výroby: 2017

Autodíly & levné originální náhradní díly na Hyundai Azera

USA flag Where to find & buy cheap genuine 2017 Hyundai Azera parts? Find an auto spare parts shop in you city and see, who has the best Azera Automatic replacement parts in original quality for your model of Hyundai! You can buy this vehicle only for spare parts, or you can choose one or more new/used parts.
Porouchalo se vám něco na vašem voze Hyundai Azera a potřebujete to co nejrychleji a nejlevněji opravit? Pomůžeme vám najít a koupit co nejlevnější náhradní díly na automobily značky Hyundai a to jak ve variantě Azera z roku 2017 a výkonem 3,300cc, tak u dalších typů a modelových řad téhož výrobce. Základem je volba správné motorizace vašeho vozu Azera s převodovkou typu Automatic a výkonem 293 (koňských sil). Jednou z možností je nákup a prodej neoriginálních autodílů a náhradních součástek na automobily Hyundai Azera z autobazarů, vrakovišť a autorizovaných i neautorizovaných prodejců ve vašem okolí, případně využít internetových obchodů v zahraničí a objednat si náhradní díl na vámi zvolené osobní/nákladní vozidlo poštou přes eBay, Amazon či alternativní "classifieds" servery jako je Bonanza, eBid, Edmunds, Autotrader. Při objednávce autodílu máte obvykle možnosti zvolit si preferovaný způsob dopravy. Při nákupu náhradních dílů na váš typ osobního auta Azera od výrobce Hyundai je důležité si uvědomit, zda je o naftový či benzínový motor, jaký má typ pohonu, tedy zda jde o pohon předních či zadních kol, případně čtyřkolku. Neoriginální (kopie) i originální součástky, doplňky a příslušenství na všechny typy vozu Hyundai Azera jež byly vyrobeny na modely, které sjely z tovární linky v roce 2017 a později najdete také v našem bezplatném bazaru aut a motorových vozidel. Pro nabídku a poptávku těchto vozů tedy můžete využít i naší inzerci aut, která je zcela zdarma!

Povinné ručení na Hyundai Azera, kalkulačka cen

Povinné ručení na Hyundai Azera z roku 2017
USA flag How much would it cost to insure a 2017 Hyundai Azera (Limited 4dr Sedan (3.3L 6cyl 6A)) in your state and what is the true cost to own this vehicle in 2018/2019? The average annual cost of car insurance in the United States is just over $1,250 a year, according to many studies. The average insurance price of a used 2017 Hyundai Azera can range between $40 to $195 a month. Learn which relevant discounts lower your car insurance rates the most, compare rates from multiple insurance companies to find the best coverage for your needs.
Kdo nabízí nejlevnější havarijní pojištění na vozy jako Hyundai Azera s výkonem 3,300cc z roku 2017 a kde najdete cenově výhodné povinné ručení pro tyto vozy? Bez srovnání cen auto pojištění na automobily od výrobce Hyundai to jen stěží zjistíte. Jezdit s autem bez platného zákonného pojištění je hazard, protože pokuty a penále za jízdu bez pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem motorového vozidla v roce 2018 jsou vysoké a rozhodně se nevyplatí. Vězte, že pokud si koupíte nový či ojetý Hyundai Azera s rokem výroby 2017, tak nesmí být nepojištěné ani jediný den. Je tedy nutné sjednat si povinné ručení k datu, kdy se stanete novým majitelem (vlastníkem) tohoto automobilu. Tato informace by měla být uvedena v kupní smlouvě k vašemu novému vozu Hyundai Azera. Vzory kupních smluv na auto dle nového občanského zákoníku 2018/2019 si můžete zdarma stáhnout na internetu. Kupní smlouva o prodeji osobního automobilu bývá ke stažení zdarma a online na internetu včetně vzorů, relevantních formulářů a tiskopisů. Rozhodně tedy s porovnáním cen auto-pojištění neotálejte a sjednejte si jej co nejvýhodněji u vybraných českých pojišťoven ještě přes návštěvou a "přehlášení" v registru vozidel. Informace o aktuálních cenách auto pojištění pro modely Azera najdete v diskusích na internetu, u prodejců a dealerů povinného ručení (agenti a nezávislí pojišťováci), ale také si jej můžete ověřit pomocí online kalkulaček a srovnávačů zákonného pojištění motorových vozidel. Ptáte se, jak ušetřit na pojištění vašeho vozu Hyundai Azera, jehož výkon je 3,300cc - vysvětlení kubických centimetrů.

Inzerce & bazar vozů Hyundai Azera z roku 2017 - koupím, prodám

USA flag How much is the average price paid for a Hyundai Azera (Limited 4dr Sedan (3.3L 6cyl 6A)) retailed in 2017? We have detailed price information for the used Azera, 3,300cc. If you're interested in selling or buying this vehicle yourself, you'll find it's very simple and quick on the web. How and where to find the best used Hyundai Azera cars near you? Research the latest car prices, reseller deals, used car values, specifications and more.
Chcete koupit nebo prodat nový nebo zánovní vůz typu Hyundai  Azera v bazaru nebo v internetové inzerci prostřednictvím bezplatného inzertního portálu jako je bazoš, hyperinzerce, annonce nebo jiných podobných inzertních služeb, které nabízejí vkládání inzerátů s automobilovou tematikou? Nebo snad preferujete koupi ojetého automobilu značky Hyundai přímo od soukromého vlastníka, tedy přímého majitele, který vlastní ideálně automobilovou značku Hyundai a model, který je označen parametry Limited 4dr Sedan (3.3L 6cyl 6A) s normovaným výkonem motoru 293 koní, což odpovídá 3,300cc. Tyto specifikace se mohou mírně lišit a před nákupem vozidla a podpisem kupní smlouvy o prodeji auta si tyto informace ověřte ve velkém technickém průkazu (techničáku), kde najdete i VIN kód na Hyundai Azera z roku výroby 2017, což je unikátní 17 místný kód, který se skládá z číslic a písmen a jde o jednoznačný identifikátor daného modelu. První tři písmena VIN code určují oblast a stát, kde bylo vozidlo vyrobeno a registrováno k provozu na pozemních komunikacích. Jde o nejdůležitější položku při registraci, přeregistraci a převodu vozidla na nového majitele. Chcete-li vložit inzerát, který nabízí k prodeji osobní vozidlo Hyundai Azera, případně poptává stejný či totožný model, můžete jej zdarma vložit jak v této sekci, tak vytvořit zcela nový inzerát do našeho bazaru aut.

Inzerce: aut & náhradních dílů na Hyundai Azera

V této diskusní a inzertní sekci se můžete zeptat na zkušenosti ostatních majitelů s auto pojištěním na vozidlo Hyundai, Azera, podrobné informace o náhradních dílech a specifikacích modelu Limited 4dr Sedan (3.3L 6cyl 6A) a další relevantní otázky ostatních majitelů. Nabídka a poptávka náhradních součástek je zcela zdarma, stejně jako inzeráty s nabídkami a poptávkami...

Azera Hyundai

Online porovnání různých ročníků Hyundai, Azera s podobnými modely