Skip to main content

Jaké bezplatné služby nabízíme...?

Databáze vozidel mnoha automobilových značek.

Procházejte naší obsáhlou databázi vozidel od výrobců z celého světa. Filtrujte informace o jednotlivých automobilech, komentujte, diskutujte, vkládejte komentáře a ptejte se na cokoli, co vás o daném automobilu zajímá. Přínášíme veškeré technické informace včetně detailních specifikací pro každý model daného vozu. Vy se tak snadno dozvíte parametry motoru, rozměry celého auto jako je výška či šířka, ale také množství dalších parametrů. Začněte volbou preferovaného výrobce a filtrujte dle vašich požadavků...

Pomůžeme vám ušetřit na povinném ručení.

Sehnat kvalitní a levné povinné ručení na osobní auto již není takový problém, nicméně problematika auto pojištění a pojistek celkově se celosvětově komplikuje. Sehnat velmi levné auto-pojištění skutečně není takový problém, obvzláště pokud využijete internetových srovnávačů cen a porovnáte nabídky od předních českých pojišťoven. Ne vždy je však nejlevnější povinné ručení tou nejlepší volbou. Do tohoto srovnání totiž vstupují i další faktory jako jsou například limity pojistného plnění, spoluúčast pojištěnce, havarijní pojištění a celkové pojištění "na blbost", které je možné v některých případech výhodně kombinovat s jinými pojistnými smlouvami vaší pojišťovny.

Ověřte si technické údaje a specifikace vašeho vozu.

Jak již bylo řečeno, můžete si na našem webu velmi snadno a rychle vyhledat požadované informace o jakémkoli vozidle, porovnat je s dalšími automobily, diskutovat a ptát se jak ostatních uživatelů a návštěvníků, ale také expertů na danou problematiku! Pokud narazíte na technický údaj, kterému nerozumíte, případně máte jiný problém, neváhejte využít naší bezplatné auto-poradny a zeptejte se na cokoli s čím máte momentálně problém.

Inzerujte nákup & prodej aut v našem bazaru!

Kromě výše zmíněných informací a služeb můžete využít také našeho bezplatného inzertního serveru, který slouží zejména k inzerci vozidel, tedy nabídce a poptávce aut jak od soukromých vlastníků, tak od bazarů a inzertních serverů v České republice. Hledáte náhradní díly na váš vůz? Nabízíte auto součástky na prodej? Ať jedno či druhé, máme vám co nabídnout. Mimochodem, veškeré naše služby jsou zcela zdarma, jsme financováni "výhradně" z reklamy a jakékoli informace nejsou ovlivněny nějakými "přispěvovateli" a jsou zcela objektivní!